Bosch MUM58920 - OKAZJE Oceń produkt:

od 949,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Roboty kuchenne
  • Moc: 1000 W
  • Ilość prędkości: 7
  • Pojemność misy: 3.9 l
  • Kolor: brązowy, srebrny, kremowy

Robot kuchenny MUM 5 firmy Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować perfekcyjne potrawy,na dodatek cieszyć się nieprzeciętną stylistyką. Dzięki szerokiej palecie kolorów, każdy odnajdzie robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o efektywność, MUM 5 spełnia wszystkie wymogi: konkretny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i momentalnie mieszać komponenty.

wielka gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Najważniejsze cechy urządzenia Wysoka skuteczność. Rewelacyjny efekt mieszania. Maksimum bezpieczeństwa przy używaniu robota nieskomplikowane unoszenie ramienia.

prędkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość przygotowania koktajli lub zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i wygodne przygotowywanie pokaźnych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

oferuje maksymalną efektywność i zagwarantuje rewelacyjne wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o prędkie i wygodne przygotowywanie sporych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną wydajność i gwarantuje nieprzeciętne wyniki. Planetarny ruch mieszadeł 3D innowacyjna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana nad wyraz skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny ruch mieszadeł 3D zaawansowana, unikatowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle precyzyjnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla pokaźniejszego komfortu progresywna funkcja EasyArm Lift gwarantuje jeszcze pokaźniejszą wygodę używania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu wymiana przystawek jest bardzo prosta, szybka i komfortowa. EasyArm Lift - unoszone ramię dla obszerniejszego komfortu postępowa funkcja EasyArm Lift gwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę użytkowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki temu zamiana przystawek jest bardzo prosta, szybka i komfortowa. Zestaw ergonomicznych końcówek W skład robota wchodzi pakiet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz wspaniale. Komplet poręcznych końcówek W skład robota wchodzi komplet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz idealnie. Rozdrabniacz do warzyw i owoców niezwykle wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie oraz cięcie przeróżnych elementów bezpośrednio do misy.

Tarcze ze stali rdzoodpornej zapewniają naturalny smak przyg...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Roboty kuchenne